GLOBAL SANAT YAZ OKULU BAŞLIYOR !

 

Yaz Okulları’nın amacı öncelikle; ülkemizdeki coğrafi konum ve mevsim koşulları gereği diğer ülkelere nazaran çok uzun olan yaz tatilinin, eğitimde neden olduğu süre kaybını telafi etmektir. Ülkemizde, Yıl içinde içinde okul saatleri yorucu derecede uzundur. Bu sürece eklenen ev ödevleri ve sınavlar öğrencilere, ileride fiziksel, psikolojik ve sosyal olarak sağlıklı bireyler olmaları için gerekli olan -ve yurt dışında neredeyse derslerden daha önemli sayılan- sanat ve spor içerikli sosyal faaliyetlere yeterince fırsat vermemektedir. 

Yüzme Kursları

Ayrıca, yaz tatillerinde, çocukların yoğun bir tempodan çıkıp tamamen rehavete kapıldığını, tatillerini iyi değerlendirmeyen öğrencilerin kış döneminde adaptasyon sıkıntıları yaşadıklarını gözlemlemekteyiz. Diğer yandan, okul arkadaşlarından yaz tatili nedeniyle uzak kalan öğrencilerin evde geçen tatilden bir süre sonra sıkılmaya ve okullarındaki arkadaşlarını özlemeye başlamaları onları ayrıca üzmektedir. Bu ve bunun gibi problemleri çözmek için çocuklarınızı, alanlarında uzman eğitimci ve personel kadro yönetimindeki, hem eğlenceli hem de öğretici nitelikteki Global Sanat Yaz Okulu’na göndermeniz çok yerinde bir karar olacaktır. Bu kararınızın ne kadar doğru olduğunu kısa zamanda fark edeceksiniz.

Keman Dersi

Keman Dersi

Piyano Dersi

Global Sanat Eğitim Merkezi olarak sizleri, ülkemizde giderek yaygınlaşan Yaz Okulu uygulamasına dahil olmaya, çocuğunuzun kişisel gelişimini bilinçli bir şekilde yönlendirmeye davet ediyoruz. 

Müzik Grup Çalışması

Resim Dersi

İngilizce Dersi

 

Haydi siz de çocuklarınızın yaz tatillerini sanat ve spor ile donatın. Çocuklarınıza ‘karne hediyesi’ olarak değerlendirebileceğiniz bu tercihinizi, piyano, gitar, keman gibi müzik enstrümanlarının ve yaratıcı drama, tiyatro, resim sanatı çatısı altında, yanısıra sporun çeşitli branşlarıyla ile işlenen, her alanda özveri ve titizlikle çalışan, kurumsal ortamında ev ortamı rahatlığını sunan, hijyene önem veren ve seçkin kurumlar ile işbirliği içinde olan kurumumuzda gerçekleştirin.

Gitar Dersi

 

Aile bütçenize özel, uygun fiyatlı eğitim programlarımız ile ilgili detaylı bilgiyi, merkezimizi arayarak edinebilirsiniz.

Tennis Dersi

  

Yaz Okulumuzun Program Seçenekleri:

 

Okul gün ve saatleri:

Hafta içi 5 gün / Her gün 09:00 – 17:00 arası (Opsiyonel 08:00 - 18:00)

 

1. Dönem:  20 Haziran – 15 Temmuz (3 Hafta)

2. Dönem:  18 Temmuz – 5 Ağustos (3 Hafta)

3. Dönem:  8 Ağustos – 26 Ağustos (3 Hafta)

4. Dönem: 29 Ağustos – 9 Eylül (2 Hafta)

 

 

Dahil Olan Programlar;

 

Seçmeli dersler:

Piyano, Gitar, Keman, Yan Flüt, Bateri (Davul), Viyolonsel

 

Toplu dersler:

Yaratıcı drama – tiyatro, hip hop, bale, resim, ingilizce, perküsyon (ritim), Çocuk Korosu

 

Spor aktiviteleri:

Yüzme, tenis, basketbol, voleybol

 

Etkinlikler:

Eğlenceli yarışmalar, sinema-tv, vs.

 

Haftalık Programlar:

Haftalık programlar, tüm toplu dersler ve tercihinize bağlı olarak seçmeli derslerin 1 tanesinden oluşacaktır. 

 

Servis:

Ek ücret dahilinde servis hizmeti sağlanabilmektedir.

 

Detaylı Bilgi İçin:

0(212) 466 05 85 – 86

0(538) 263 36 50